Czym jest #ListaORGANICLIFETOP50?

Lista ORGANIC LIFE TOP 50 to unikalny przegląd rozwoju ekologii we wszystkich znaczących branżach: rolnictwie, przetwórstwie, budownictwie, technologii, turystyce, edukacji, opiece zdrowotnej i innych. Oto lista najbardziej polecanych osób i podmiotów, wyselekcjonowanych na drodze obrad niezależnego Jury. 

Oto Laureaci #ListaORGANICLIFETOP50 w roku 2021:
[ZOBACZ RELACJĘ WIDEO]

Nasza lista będzie wydłużać się co rok i w poszczególnych kategoriach będzie widniał coraz szerszy wybór dostawców ekologicznych. Zapamiętaj adres: www.organicznezycie.pl, by trafiać tu wtedy, kiedy będziesz zastanawiać się, gdzie kupić sprawdzone produkty ekologiczne.

1. Danuta Pilarska, Gospodarstwo Rolne Retkowo [więcej>>]

Kategoria: GOSPODARSTWO ROLNE

 

2. Tadeusz Rolnik, ROL-APIS Gospodarstwo Rolno-Pasieczne Agnieszka i Tadeusz Rolnik [więcej>>]

Kategoria: GOSPODARSTWO PASIECZNE

 

3. Maciej Rola, Gospodarstwo Ekologiczne „Rolówka” Magdalena i Maciej Rola [więcej>>]

Kategoria: PLANTATOR OWOCÓW MIĘKKICH

 

4. Arkadiusz Kartus, Ekologiczne Gospodarstwo Sadownicze EKOMARCHATY [więcej>>]

Kategoria: SADOWNIK

 

5. Marcin i Małgorzata Jaszyk, NUTRACEVIT Sp. z o.o. [więcej>>]

Kategoria: PRZETWÓRSTWO OWOCÓW

 

6. Anna Kojder-Ciubak i Artur Kojder, Winnice Kojder Sp. z o. o. [więcej>>]

Kategoria: WINNICE

 

7. Sylwester Strużyna, BIO PLANET S.A. [więcej>>]

Kategoria: HURTOWNIK

 

8. Aleksandra i Mieczysław Babalscy, Wytwórnia Makaronu BIO [więcej>>]

Kategoria: PRODUCENT KASZ I MĄK

 

9. Monika Górska, Moja Farma Urody [więcej>>]

Kategoria: PRODUCENT HERBAT

 

10. Mirosław Angielczyk, Dary Natury Sp. z o.o. [więcej>>]

Kategoria: PRODUCENT ZIÓŁ I PRZYPRAW

 

11. Maciej Kowalewski, Kowalewski Sp. z o.o. [więcej>>]

Kategoria: PRZETWÓRSTWO WARZYW

 

12. Krzysztof Romańczyk wraz z żoną Urszulą, P.P.U.H. „NIRO” Sp. z o.o. [więcej>>]

Kategoria: PRODUCENT MAKARONU

 

13. Joanna Dorota Tyl, Poloniak.pl Sp. z o.o. [więcej>>]

Kategoria: ŻYWNOŚĆ WEGAŃSKA

 

14. Damian Nowak, Piekarnia Wiejska w Zębowie [więcej>>]

Kategoria: PIEKARNIA

 

15. Agnieszka Kossowska, Nature Bites Sp. j. [więcej>>]

Kategoria: ZDROWE PRZEKĄSKI

 

16. Tomasz i Magdalena Obszańscy, FARMY ROZTOCZA, Q100 Sp. z o.o. [więcej>>]

Kategoria: PRODUCENT ŻYWNOŚCI ZWIERZĘCEJ

 

17. dr inż. Jan Golba, Okrzemkowe Pola [więcej>>]

Kategoria: PRODUCENT SUPLEMENTÓW

 

18. Dariusz Lempkowski, Perma Guard Agro Sp. z o.o. [więcej>>]

Kategoria: PRODUCENT ŚRODKÓW WSPIERANIA ROŚLIN

 

19. Sławomir Gacka, ProBiotics Polska Sp. z o. o. [więcej>>]

Kategoria: PRODUCENT ŚRODKÓW WSPIERANIA GLEBY

 

20. Robert Rząd, dystrybutor marki PURO BIO, Puro Verde Rząd Sp.J. [więcej>>]

Kategoria: PRODUCENT KOSMETYKÓW KOLOROWYCH

 

21. Kamilla Stańczyk, dystrybutor marki GEORGANICS, Eco & More Sp. z o.o. [więcej>>]

Kategoria: PRODUCENT KOSMETYKÓW PIELĘGNACYJNYCH

 

22. Piotr Połomski, dystrybutor marki Mockmill, Infoxpress Communication Polska Piotr Połomski [więcej>>]

Kategoria: PRODUCENT URZĄDZEŃ I AGD

 

23. Jarosław Głódkowski, marka mojabutelka.pl, Ecostock sp. z o. o. [więcej>>]

Kategoria: PRODUCENT AKCESORIÓW DOMOWYCH

 

24. Iwona Borek-Łukaszewska, dystrybutor marki ECO RASCALS, IAMED [więcej>>]

Kategoria: PRODUCENT AKCESORIÓW DZIECIĘCYCH

 

25. Tomasz Ireneusz Stręk, Ecotecto Sp. z o.o. [więcej>>]

Kategoria: FIRMA BUDOWLANA

 

26. dr n. med. Mirosław Mastej, Centrum Zdrowia Dr Mastej [więcej>>]

Kategoria: LEKARZ

 

27. dr hab. Ewa Rembiałkowska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego [więcej>>]

Kategoria: NAUKOWIEC

 

28. Kamila i Bogdan Kasperscy, Projekt i gospodarstwo ekologiczne „Anielskie Ogrody”[więcej>>]

Kategoria: OGRODNICTWO

 

29. Jacek Bożek, Klub Gaja [więcej>>]

Kategoria: KLUB

 

30. mgr inż. chemik Maria Staniszewska, Polski Klub Ekologiczny [więcej>>]

Kategoria: STOWARZYSZENIE

 

31. Fundacja im. Stanisława Karłowskiego, Juchowo Projekt Wiejski [więcej>>]

Kategoria: FUNDACJA

 

32. Jadwiga Łopata i Julian Rose, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi, Ekocentrum [więcej>>]

Kategoria: KOALICJA

 

33. Karolina Gawlik, SmogLab – film „Świat do naprawy” i cykl „Można Inaczej” [więcej>>]

Kategoria: FILM / KANAŁ YOUTUBE

 

34. Ireneusz Ciara, Żywienie Terapeutyczne CHEF IREK [więcej>>]

Kategoria: BLOG

 

35. Łukasz Smaga, Ochrona Humanitarna Zwierząt [więcej>>]

Kategoria: DZIAŁACZ NA RZECZ ZWIERZĄT

 

36. Jarosław Bizberg, Fundacja Terapia Homa [więcej>>]

Kategoria: INICJATYWA

 

37. Dorota Metera, Bioekspert Sp. z o. o. [więcej>>]

Kategoria: OSOBOWOŚĆ

 

38. Ewa Smuk-Stratenwerth, Peter Stratenwerth, Stowarzyszenie Ekologiczno–Kulturalne ZIARNO, EUL [więcej>>]

Kategoria: EDUKACJA ROLNIKÓW

 

39. Beata Hałabura, Ratujmy Pszczoły na Pomagam.pl [więcej>>]

Kategoria: EDUKACJA DLA DZIECI

 

40. Nicole Grospierre-Słomińska, książka Super Mikroby [więcej>>]

Kategoria: KSIĄŻKA

 

41. Wiktor Sawosz, dystrybutor markI L’Arbre Vert, Brand Distribution Group [więcej>>]

Kategoria: ŚRODKI CZYSTOŚCI

 

42. Natasza Świtalska, Family Bio Market – sieć supermarketów z produktami ekologicznymi [więcej>>]

Kategoria: SIEĆ HANDLOWA

 

43. Joanna Szczepaniak, Pomysłodawca Kuchni dla zdrowia [więcej>>]

Kategoria: KUCHNIA

 

44. Anna Osińska, Polskie Centrum Edukacji [więcej>>]

Kategoria: ORGANIZATOR WYDARZEŃ MEDYCZNYCH

 

45. Mateusz Szewc, Targi NATURA FOOD & BEECO, Miejska Arena Kultury i Sportu Sp. z o.o. [więcej>>]

Kategoria: ORGANIZATOR WYDARZEŃ TARGOWYCH

 

46. Anna Czyszczoń, Sanatorium Lawendowy Zdrój – Medycyna & Spa [więcej>>]
Kategoria: HOTEL

Zgłoś Nominację do kolejnej edycji
#ListaORGANICLIFETOP50:
formularz TOP 50 >>

Zamów wykład edukacyjny nt. ekologicznej żywności dla swojej widowni – poznaj szczegóły.